A- A A+

Фестиваль дружин юних пожежних об’єднує молоді таланти закладів загальної середньої освіти Новгородківського району

   

   Фестиваль дружин юних пожежних – рух, витоки якого беруть початок ще в середині минулого століття. Новий поштовх цей рух отримав у перші роки незалежності України, коли щороку кожної осені почав проводитися Всеукраїнський фестиваль. Головною його метою є навчання правилам безпечної поведінки в сучасному середовищі, розвиток у молоді особистих творчих здібностей, а також формування у молодого покоління поваги до складної, відповідальної та водночас благородної професії – рятувальник.

    І етап Фестивалю в Новгородківському районі відбувся 13 квітня 2018 року на базі комунального закладу Новгородківський НВК ім. П.Ф.Козуля” (директор Гаврилюк Н.Ф.). Організаторами незмінно виступають Новгородківський РС У ДСНС України у Кіровоградській області та відділ освіти Новгородківської райдержадміністрації.

      Згідно з Положенням фестивальна програма складалася з двох конкурсів: домашнє завдання та перевірка знань з медицини.

    Під час змагань учасники Фестивалю порушували актуальні питання забезпечення пожежної та техногенної безпеки, надавали рекомендації щодо дій у різних надзвичайних ситуаціях, пропагували здоровий спосіб життя.

     Всі представлені літературно-музичні композиції команд-учасниць, що включали в себе пісні, танці, гуморески, інсценівки були надзвичайно змістовними та цікавими, мали агітаційний характер та були спрямовані на необхідність дотримання правил безпеки життєдіяльності. Святковий дух Фестивалю не залишив байдужим нікого.

     У запеклій боротьбі перемогу здобула команда Великочечеліївської філії, ІІ місце - команда КЗ Новгородківський НВК, ІІІ місце - розділили між собою команди Петрокорбівської та Білозернівської філій. На Фестивалі ДЮП були присутні голова райдержадміністрації Кочерга А.Л. та начальник відділу освіти райдержадміністрації Остапчук Л.М., які привітали учасників та нагородили солодкими призами.

     Атмосфера Фестивалю була теплою і веселою, як саме дитинство. Організатори заходу зробили все, аби діти не тільки розширили й закріпили свої знання з питань пожежної безпеки, а також отримали добрі спогади.  Адже саме ці діти, по поверненню в свої школи, будуть допомагати пропагувати здоровий спосіб життя та дотримання правил пожежної безпеки серед однолітків.