Реконструкція очисних споруд у Новгородці

Реконструкція виконується за рахунок коштів обласного бюджету. Попередньо на роботи виділено близько 10 мільйонів гривень.

Проектом передбачено реконструкцію каналізаційної системи, яка працюватиме за технологією Biotal та матиме потужність 150 м3/добу. Система забезпечить багатоповерхові будинки, школи, дитячі садки, гуртожиток для переселенців та інші інфраструктурні об’єкти селища послугою водовідведення.

На сьогоднішній день проводяться підготовчі роботи до реконструкції, працює важковагова техніка. Орієнтовна дата здачі заново збудованих очисних споруд в експлуатацію – вересень 2018 року.

12 квітня 2018 року радник голови обласної ради, депутат Валерій Кальченко разом з головою Новгородківської РДА Андрієм Кочергою, першим заступником голови РДА Сергієм Краснюком, головою селищної ради Олександром Сирицею та керівником підрядної компанії ТОВ "АРТАЛЕКС" Олександром Сипливцем обговорив перелік робіт, які необхідно провести найближчим часом.