Відвідування ветеранів селища

Стало доброю традицією з боку керівництва району та селища напередодні відзначення Дня Перемоги відвідувати ветеранів Другої Світової війни. І цей рік не став виключенням.

08 травня 2018 року голова районної державної адміністрації Андрій Кочерга,голова районної ради Олександр Горбенко, селищний голова Олександр Сириця, помічник народного депутата України Олеся Довгого Ніна Грязнова, заступник військового комісара Олександр Задорожний, керуюча відділенням ПриватБанку Тетяна Заболотня та голова районної організації ветеранів України Іван Орел відвідали та привітали з Днем пам'яті та примирення та Днем Перемоги учасників бойових дій селища Новгородка: Жадана Володимира Андрійовича, Момота Павла Мусійовича, Стрижака Василя Селіверстовича, Трояна Кузьму Миколайовича, Соколовського Максима Андрійовича.

Керівництво району та селища подякували ветеранам за відвагу та героїзм, проявлені в роки Другої Світової війни. Побажали добра, міцного здоров’я, мирного неба над головою, щастя та злагоди. Також поцікавилися їх станом здоров’я та наявними проблемами.

Від райдержадміністрації, районної ради, селищної ради, районної громадської організації ветеранів України учасникам бойових дій було вручено квіти і подарункові набори, від відділення ПриватБанку - грошову допомогу, а від народного депутата України Олеся Довгого – теплі пледи.