Засідання колегії

23 травня 2018 року голова райдержадміністрації Андрій Кочерга провів засідання колегії районної державної адміністрації.

В роботі колегії взяли участь голова районної ради Олександр Горбенко, керівники структурних підрозділів РДА, територіальних органів міністерств і відомств України.

На порядок денний засідання колегії виносилося два питання.

Про виконання делегованих повноважень, визначених Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні" виконавчим комітетом Митрофанівської сільської ради поінформували присутніх начальник відділу організаційної роботи апарату районної державної адміністрації Ірина Удовиченко та Митрофанівський сільський голова Василь Гурій.

Про стан кадрової роботи в апараті та структурних підрозділах районної державної адміністрації доповіла завідувач сектору управління персоналом апарату районної державної адміністрації Леся Бойко.

За розглядом питань колегії прийнято відповідні рішення.