Проведення змагань з кульової стрільби серед учасників АТО в Новгородківському районі

25 травня 2018 року на території Новоандріївської сільської ради Новгородківського району, на базі стрілецького клубу "АrmsClub", за підтримки голови облдержадміністрації Сергія Кузьменка пройшли змагання зі стрільби серед учасників АТО.

Захід відвідали разом з головою ОДА військовий комісар Кіровоградської області Ярослав Кучер, військовий прокурор області Микола Василенко, голова районної державної адміністрації Андрій Кочерга, перший заступник голови РДА Сергій Краснюк, голова районної ради Олександр Горбенко та його заступник Віктор Криворучко.

Цього дня в стрілецьких змаганнях взяли участь представники організацій та спілок учасників АТО з Івано-Франківської та Львівської областей, а також із Новгородківського, Долинського, Знам’янського, Кіровоградського районів області та з міста Кропивницький. Представників Кіровоградщини та гостей з інших областей України особисто привітав голова обласної державної адміністрації.

Сергій Анатолійович побажав успіхів учасникам та подякував за службу в зоні бойових дій на сході держави і за мирне життя на Кіровоградщині.

"Я підтримав ініціативу військовослужбовців – учасників АТО зі створення в області такого клубу. Це місце, де хлопці можуть збиратися, спілкувалися, проходити психологічну реабілітацію і, звичайно ж, тренуватися, удосконалювати своє вміння володіти зброєю",– наголосив Сергій Кузьменко.

Керівник ОДА зауважив, що такий клуб є важливим і для молоді, адже юнаки та дівчата можуть здобути тут навики з військової підготовки, переймаючи досвід в інструкторів-військовослужбовців. Учасники змагань виконали п’ять комплексних вправ, за результатами яких було визначено кращих.

Під час змагань учасники та гості свята мали змогу переглянути святковий концерт, який був представлений працівниками та аматорами районного будинку культури. Також всі бажаючі мали змогу скуштувати солдатської каші та смачного узвару, яким пригостили працівники ПТУ №36 селища Новгородка.