Засідання комісії

31 травня 2018 року голова районної державної адміністрації Андрій Кочерга провів засідання комісії з питань захисту прав дитини Новгородківської районної державної адміністрації.

Членами комісії було розглянуто питання:

1. Про доцільність позбавлення батьківських прав відносно малолітніх дітей.

2. Про визначення годин спілкування з малолітньою дитиною.

3. Про визначення місця проживання малолітньої дитини.

4. Про доцільність припинення опіки над неповнолітньою.

5. Про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

6. Про взяття під соціальний супровід сімей, як таких, що опинилися в складних життєвих обставинах.

7. Про продовження терміну перебування під соціальним супроводом сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.

8. Зняття із соціального супроводу сімей, як таких, що частково подолали складні життєві обставини та рік перебували під соціальним супроводом.

На засіданні комісії щодо розглянутих питань були прийняті відповідні рішення.