Дорогі діти Новгородківщини!

im578x383 mala

У перший день літа від усієї душі вітаємо вас з Днем захисту дітей!

Це добре і радісне свято. Разом з тим, це один з найважливіших днів у календарі, який покликаний нагадати нам, дорослим, про відповідальність за благополуччя і щастя дітей.

Завдання родини, суспільства і держави — турбуватися про вас, адже для нас, дорослих, дуже важливо, щоб ви росли здоровими, щоб ваше дитинство було радісним і щасливим.

Щиро дякуємо сьогодні всім, хто вкладає свою душу у виховання наших дітей, – вчителям, вихователям, тренерам, соціальним працівникам.

Слова особливої поваги – людям, які піклуються про малечу, що залишилася без батьківської опіки і найбільше потребують тепла і любові.

Дорогі діти, ростіть здоровими, добрими, талановитими і радуйте нас своїми успіхами!

Голова районної

державної адміністрації                                          Андрій Кочерга

Голова районної ради                                             Олександр Горбенко