Районне дитяче вокальне свято «Соловей Fest-2018»

437 1

1 червня 2018 року у Новгородківському районному будинку культури проведено районне дитяче вокальне свято «Соловей Fest-2018», присвячене Дню захисту дітей.

Всіх присутніх привітали зі святом та нагородили учасників грамотами і подарунками голова Новгородківської районної державної адміністрації Андрій Кочерга та завідувач сектору культури, туризму та культурної спадщини райдержадміністрації Лілія Бойко.

437 2

Зі сцени своє пісенне мистецтво глядачам дарували юні виконавці: Катерина Шиян, Діана Шепеленко, Анастасія Сировацька, Лілія Єрмакович, Софія Зайцева, Анастасія Олексієвець, Вероніка Краснюк, Валерія Гопанчук, Аліна Скіпа, Анна Степанко, Тетяна Степанко, Аріна Гонжа, Юлія Полховська, Діана Кравченко, Ольга Мельник, Дарина Шелган, Софія Дяченко, вокальні ансамблі «Соловейки» та «Дзвіночки».

По завершенні вокального свята на юних глядачів чекав приємний сюрприз – святкова дитяча дискотека, організована працівниками районного будинку культури на літньому майданчику.