A- A A+

ВІДБУВСЯ РАЙОННИЙ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ "СОКІЛ" ("ДЖУРА")

З метою формування громадянина-патріота, захисника України, виховання в учнівської молоді патріотизму, любові до України, поваги до народних звичаїв, традицій, національних цінностей українського народу, формування здорового способу життя та зміцнення духовного і фізичного здоров’я школярів 01 червня 2018 року відбувся районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"), який проходив на базі КЗ Новгородківського НВК ім. П.Ф. Козуля.

Команди закладів загальної середньої освіти Новгородківського району стали учасниками військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"). Юні козачата показали добрі знання у конкурсі з історії козацтва "Відун", відзвітували про проведену роботу на тему добрих справ, вміло долали смугу перешкод, змагалися у влучності стрільби. Також цікавими для команд виявилися конкурси стройової підготовки "Впоряд", "Перетягування линви".

   Привітали учасників гри та побажали перемоги найспритнішим присутні на святі голова районної ради Олександр Горбенко, заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Акусок, начальник відділу освіти РДА Лідія Остапчук, помічник народного депутата України Олеся Довгого Ніна Грязнова.

Хлопці та дівчата продемонстрували хорошу військову та спортивну підготовку, дисциплінованість та волю до перемоги. Команди змагались приблизно на одному рівні, що значно утруднювало роботу суддівської колегії. Багатогодинні змагання пролетіли як мить, і судді оголосили результати. Отже, переможцем став рій КЗ Верблюзького НВК, який і представить район на обласному етапі змагань, друге місце виборола Петрокорбівська філія, а третє – КЗ Новгородківський НВК.

Призери були нагороджені дипломами відділу освіти Новгородківської РДА та солодкими подарунками від народного депутата Олеся Довгого. По закінченню гри всі учасники скуштували козацьку кашу та морозиво. Спонсорами даного заходу виступили депутат Вершинокамянської сільської ради Трикула В.О. та депутат Новгородківської селищної ради Сулима Н.Г.