Товариський футбольний поєдинок

2 червня з нагоди відзначення Дня захисту дітей на районному стадіоні "Колос" селища Новгородка було проведено товариський футбольний поєдинок між юними вихованцями відділення футболу Новгородківської ДЮСШ "Колос" та їх батьками.

На спортивну подію завітали перший заступник голови РДА Сергій Краснюк, голова районної ради Олександр Горбенко, помічник народного депутата України Олеся Довгого Ніна Грязнова, директор ПТУ№36 Олег Вєтров та ветеран футболу Кузьма Миколайович Троян, які привітали дітей зі святом та побажали всім учасникам позитивного настрою під час поєдинку. Сам поєдинок проходив в цікавій боротьбі. Батьки згадали всі свої навички гри в футбол та відчули себе, як 20-30 років тому, коли вперше виходили на футбольний поєдинок з хвилюванням, як їх діти сьогодні. Фінальний свисток головного судді поєдинку Андрія Чалого зафіксував нічийний рахунок 3:3.

Голи в команді батьків провели: Брик Михайло, Козел Андрій, Дем’яненко Віталій, в команді дітей: Трикула Денис, Чорний Максим, Брик Максим. В серії післяматчевих 11-метрових ударів влучнішими були вихованці спортивної школи, які здобули перемогу 8:7. Крім того, всі учасники поєдинку були запрошені для виконання нормативів техніки гри у футбол, а саме: "Жонглювання м'ячем" та "Удари на точність". В розділі „Жонглювання м'ячем” І місце вибороли Дем’яненко Віталій та Богдан, ІІ місце — Козел Андрій та Євген, ІІІ місце — Чорний Юрій та Максим, "Удари на точність" І місце — Козел Андрій та Євген, ІІ місце — Сокол Олександр та Михайло, ІІІ місце — Брик Михайло та Максим.

Юні учасники спортивного заходу від керівництва району та помічника народного депутата України Олеся Довгого  отримали солодощі. Велика подяка всім батькам за підтримку, а також особам, які допомогли реалізувати в життя дане свято.