Пам’ятний турнір у Новгородці

В 1998 році було започатковано пам'ятний турнір між ветеранами футболу Новгородківського та Долинського районів на честь ветерана футболу Долинщини В. О. Шаповалова, життя якого трагічно обірвалася 25 лютого 1998 року. Не виключенням став і цей рік. Так, в неділю, 3 червня, в смт. Новгородка на стадіоні "Колос", зустрілися давні друзі, які багато років віддавали свої сили захищаючи честь свого району на обласних спартакіадах з футболу.

На початку матчу перед учасниками виступили: голова Новгородківської районної федерації футболу Є. М. Захожий, ветеран футболу Долинщини, капітан команди "Колос", досить добрий товариш В. Шаповалова, О.І. Панченко, директор музею "Долинщина спортивна", ініціатор проведення пам'ятного кубку В.П. Заїка, колишній голова НРФФ Я.Д. Дуднік, слово було надано і рідним, а саме В.І. Гриньку. Потім вся увага вболівальників та присутніх перенеслася на футбольне поле.

Формат поєдинку передбачав два тайми по 30 хвилин. Сам матч пройшов в гострій, безкомпромісній боротьбі, за певної ігрової та територіальної переваги господарів, які могли відзначитися забитим м'ячем вже на перших хвилинах матчу.

Команді-господарю вдалося відзначитися: по одному забитому м'ячу в першому та другому таймі та перемігши таким чином 2:0 команду гостей з Долинського району. Обидва м'ячі забив ветеран футболу, гравець команди "Фаворит" В.Ф. Дем'яненко, якого було визнано кращим гравцем матчу. У команди гостей таким гравцем став О.Антоненко, який неодноразово рятував свої ворота від пропущеного м'яча.