КАРАОКЕ НОВГОРОДКІВЩИНИ

За ініціативи та підтримки голови Новгородківської районної державної адміністрації Андрія Кочерги, працівниками Новгородківського районного будинку культури 02 червня 2018 року на території Петрокорбівської сільської ради було проведено відбірковий тур проекту "Караоке Новгородківщини".

За результатами першого туру, ведучий шоу Олександр Шевченко обрав трьох учасників: Олега Бринчука, Діану Шепеленко та Анастасію Сировацьку. Після першого виступу за звання кращого співака караоке продовжили боротьбу Анастасія Сировацька та Олег Бринчук.

Переможцем відбіркового туру шоу "Караоке Новгородківщини" з піснею "Лише у нас на Україні" стала Анастасія Сировацька, яка представить Петрокорбівку на заключному етапі районного проекту 24 серпня 2018 року.