КОНКУРС НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА РБК

Сектор культури, туризму та культурної спадщини райдержадміністрації оголошує конкурс на посаду директора Новгородківського районного будинку культури.

Приймання документів для участі в конкурсі розпочинається з дня оприлюднення оголошення упродовж 30 днів (до 24.06.2018 року).

Особа, яка бере участь у конкурсі, подає такі документи:

заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;

два рекомендаційні листи довільної форми;

мотиваційний лист довільної форми.

Зазначені документи надсилаються на поштову: 28200, смт Новгородка, вул. Центральна, 20 та електронну: inbox6@ng.kr-admin.gov.ua адреси сектору культури, туризму та культурної спадщини райдержадміністрації у встановлений цією частиною строк.

Вимоги до кандидата:

Директором районного будинку культури може бути особа, яка має вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіє державною мовою та здатна за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки та представити презентацію проектів програми розвитку закладу культури, на посаду якого оголошено конкурс на один і п'ять років.