Засідання оргкомітету

18 червня 2018 року перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Краснюк провів засідання оргкомітету з питань підготовки та відзначення в районі Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні та Дня молоді.

В заході взяли участь заступник голови районної ради, селищний голова, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України, кореспондент газети "Новгородківські вісті".

На порядок денний засідання було винесено питання щодо стану підготовки та проведення загальнорайонних заходів. Зокрема:

- 22 червня 2018 року о 10.00 біля Меморіалу Слави з нагоди відзначення в районі Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни відбудеться мітинг-реквієм з покладанням квітів.

Цього дня будуть організовані виставки книг та фото матеріалів воєнних років,  документів та архівних матеріалів у музеях, мемуарної та історичної літератури в бібліотеках району.

- 24 червня 2018 року о 10.00 в селі Верблюжка з нагоди відзначення в районі Дня молоді відбудеться спортивне свято.

- 24 червня 2018 року о 19.00 на районному стадіоні "Колос"  відбудуться урочистості та розважальна програма.