Дорога молодь Новгородківщини!

Прийміть найщиріші вітання із Днем молоді – святом оптимізму, енергії та світлих надій. У ваших долонях весь світ, перед вами тисячі доріг. Кожен з вас може вибрати свою. І не обов'язково стати кимось дуже популярним і знаменитим. Але обов'язково, щоб кожен з вас, став людиною! Людиною з великої літери, яка вміє цінувати вічні цінності, такі, як доброта, совість, любов, честь і гідність.

Саме молодь завтра візьме на себе відповідальність за наш край, нашу Батьківщину, її подальший розвиток, за долю старшого покоління.

Тож будьте здорові і щасливі! Нехай ніколи не вичерпується ваш оптимізм, творча енергія, віра в добро та удачу! Нехай прекрасні роки молодості дадуть вам заряд позитивної енергії, подарують вірних друзів.

Бажаємо вам успіхів, ясних цілей і завзятості в отриманні знань, активної життєвої позиції, самореалізації.

Залишайтеся молодими, любіть життя! Прагніть до нових перемог і звершень. Зі святом!

Голова районної

державної адміністрації                                          Андрій Кочерга

Голова районної ради                                             Олександр Горбенко