Засідання спостережної комісії

20 червня 2018 року заступник голови райдержадміністрації Тетяна Акусок провела засідання районної спостережної комісії.

На засіданні було розглянуто питання:

1. Про підсумок роботи структурних підрозділів райдержадміністрації та працівників поліції з особами, засудженими до покарання не пов’язаних з позбавленням волі та особами, що повернулися з місць позбавлення волі за I півріччя 2018 року.

Присутніх проінформували: Куземчак С.М. – директор Новгородківського РЦСССДМ; Гладир К.С. – головний спеціаліст служби у справах дітей Новгородківської РДА; Застава О.С. – начальник сектору Новгородківського ВП Долинського ВП ГУНП в Кіровоградській області.

2. Про роботу виконкому сільської ради, щодо попередження порушень громадського порядку, нагляду за поведінкою осіб засуджених до покарання не пов`язаних з позбавленням волі та осіб що повернулися з місць позбавлення волі, які проживають на території Петрокорбівської сільської ради.

Присутніх проінформувала Шепеленко З.П. – голова Петрокорбівської сільської ради.

Члени спостережної комісії обговорили дані питання та приняли відповідні рішення.