Мітинг-реквієм

22 червня в селищі Новгородка відбувся мітинг-реквієм, приурочений Дню скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. У заході взяли участь керівництво району та селища, делегації від установ, підприємств та організацій, представники від районних осередків політичних партій та громадських організацій, учнівська молодь і громадськість селища.

Покладанням квітів до Меморіалу загиблим воїнам, новгородківці віддали шану всім загиблим під час Другої світової війни та живим ветеранам війни, всім тим, хто поклав на алтар перемоги свої життя та здоров’я.

Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих в роки Другої світової війни, загиблих воїнів АТО та воїнів-інтернаціоналістів. Вічна і світла їм пам’ять! Вічна їм слава!