Урочисті заходи з нагоди святкування Дня державної служби

23 червня 2018 року відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня державної служби.

В цей день привітали державних службовців перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Краснюк та голова районної ради Олександр Горбенко, побажали їм міцного здоров’я, творчого натхнення, нових звершень, добробуту, заслуженої шани і вдячності людей.

За сумлінну працю, професійну майстерність, активну участь у діяльності органів виконавчої влади Почесною грамотою районної державної адміністрації та районної ради нагороджено державного реєстратора РДА Ігоря Вишневського; Грамотою районної державної адміністрації та районної ради – начальника відділу організаційної роботи апарату РДА Ірину Удовиченко, начальника відділу персоніфікованого обліку осіб, які мають пільги управління соціального захисту населення РДА Маргариту Худінець, головного спеціаліста бюджетного відділу фінансового управління РДА Андрія Дзюму.

Подяки районної державної адміністрації та районної ради оголосили – головному спеціалісту відділу фінансового забезпечення, економічного аналізу та соціально-трудових відносин управління агропромислового розвитку РДА Вікторії Монастирській та головному спеціалісту сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату РДА Ларисі Потаповій.

Слова вітань на адресу державних службовців Новгородківщини передала від народного депутата України Олеся Довгого помічник депутата Ніна Грязнова та побажала і надалі пліч-о-пліч працювати на благо рідної Батьківщини. За високий професіоналізм та багаторічну натхненну працю Подяку Верховної Ради України вручено: керівнику центру – адміністратору відділу надання адміністративних послуг РДА Вікторії Семеновій, начальнику служби у справах дітей РДА Сергію Беркуті та головному спеціалісту відділу освіти РДА Людмилі Дорошко.

А концерт від працівників та аматорів районного будинку культури – Оксани Гопак, Ярослави Шевченко, Лілії Зерницької, Олександра Шевченка та вокального ансамблю "Мрійниці" додали всім гарного святкового настрою.