Засідання організаційного комітету

25 червня 2018 року відбулось засідання організаційного комітету з питань підготовки та проведення урочистостей  по відзначенню 22-ї річниці прийняття Конституції України.

У засіданні оргкомітету, яке проводив перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Краснюк взяли участь представники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України, заступник голови районної ради, редактор газети "Новгородківські вісті".

В ході засідання було обговорено  робочий план та  сценарій урочистих зборів, присвячених Дню Конституції України, які відбудуться 27 червня о 14.00 в приміщенні районного будинку культури.

28 червня о 10.00 за участю керівництва району і селища відбудеться покладання квітів до меморіальних дошок загиблим учасникам АТО селища Новгородка.

Керівництво району запрошує громадськість селища долучитися до проведення зазначених заходів.