Засідання координаційної ради

26 червня 2018 року заступник голови райдержадміністрації Тетяна Акусок провела засідання координаційної ради з питань профілактики наркоманії та протидії злочинності, пов’язаної з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів при районній державній адміністрації.

На засіданні було розглянуто питання:

1. Профілактика наркоманії та протидії злочинності, пов’язаної з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів Новгородківським ВП за I півріччя 2018 року.

Присутніх проінформував Мосіюк М.М. - інспектор ювенальної превенції Новгородківського ВП ДВП ГУНП в Кіровоградській області.

2. Характерні особливості та аналіз стану вживання наркотичних речовин різними віковими категоріями населення району.

Присутніх проінформував Нестройний О.І. - головний лікар центральної районної лікарні.

3. Профілактична робота сектору культури, туризму та культурної спадщини районної державної адміністрації з питань недопущення вживання наркотичних речовин.

Присутніх проінформувала Бойко Л.В. – завідувач сектору культури, туризму та культурної спадщини райдержадміністрації.

4. Проведення заходів в навчальних закладах району, у тому числі під час оздоровчого періоду з питань профілактики наркоманії та недопущення вживання наркотичних речовин неповнолітніми.

Присутніх проінформувала Остапчук Л.М. - начальник відділу освіти районної державної адміністрації.

5. Стан профілактичної роботи РЦСССДМ по попередженню вживання наркотичних речовин та профілактики ВІЛ/СНІДу на території району.

Присутніх проінформувала Куземчак С.М. – директор Новгородківського РЦСССДМ.

6. Робота ССД з неповнолітніми підобліковими особами щодо недопущення розповсюдження та вживання наркотичних речовин.

Присутніх проінформувала Гладир К.С. – головний спеціаліст служби у справах дітей.

Члени координаційної ради обговорили інформацію та прийняли відповідні рішення.

26 червня 2018 року заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Акусок провела засідання комісії з питань захисту прав дитини Новгородківської районної державної адміністрації.

Розглянуто питання:

1. Про доцільність позбавлення батьківських прав відносно малолітніх дітей.

2. Про надання дозволу неповнолітній на відмову від вступу у спадщину.

3. Про доцільність створення дитячого будинку сімейного типу.

4. Про взяття під соціальний супровід сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

5. Про продовження терміну перебування під соціальним супроводом сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

6. Про зняття із соціального супроводу сімей, як таких, що опинилися в складних життєвих обставинах та рік перебували під соціальним супроводом.

За розглядом питань порядку денного прийнято відповідні рішення.