Урочистості з нагоди 22-ої річниці Конституції України

Напередодні відзначення 22-ої річниці Конституції України в районному будинку культури відбулися урочисті заходи. Святкування розпочалися на урочистій ноті зі звучання Державного Гімну України.

З вітальною промовою до присутніх звернувся голова районної державної адміністрації Андрій Кочерга. Він зазначив, що Конституція України ввібрала в себе всі досягнення вітчизняної конституційної думки та увійшла в суспільне життя українців як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України.

Далі голова райдержадміністрації Андрій Кочерга та голова райради Олександр Горбенко за сумлінну працю, високу професійну майстерність, активну громадську діяльність та з нагоди Дня Конституції вручили відзнаки райдержадміністрації та районної ради Макусінській Ірині Олександрівні - викладачу історії професійно-технічного училища №36, Малюті Наталії Володимирівні - начальнику Новгородківського районного сектору з питань пробації Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, Мартинюк Яні Іванівні - завідувачу сектору мобілізаційної роботи та запобігання і виявлення корупції апарату райдержадміністрації, Ніколаєнку Володимиру Валентиновичу - депутату районної ради, Осієвській Тетяні Олександрівні - заступнику керівника апарату Новгородківського районного суду, Поліщуку Сергію Олександровичу - прокурору Новгородківського відділу Олександрійської місцевої прокуратури, Цінівській Людмилі Іванівні - спеціалісту Новгородківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції в Кіровоградській області.

З нагоди свята гостей заходу привітала помічник народного депутата України Олеся Довгого Ніна Грязнова.

Ніна Сергіївна побажала присутнім здоров’я, благополуччя, наснаги та цілеспрямованості, успіхів у подальшому утвердженні конституційних засад, принципів і цінностей. Вона вручила подяки від народного депутата України Гузовій Лілії Вікторівні – директору територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новгородківського району та Бондаренку Олександру Олександровичу – головному спеціалісту РЦ СССДМ.

Своїми виступами працівники та аматори районного будинку культури та народний аматорський хоровий колектив "Ветеран" підсумували святковий захід.

А вже 28 червня 2018 року перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Краснюк, заступник голови районної ради Віктор Криворучко та селищний голова Олександр Сириця поклали квіти до меморіальних дошок загиблим учасникам АТО селища Новгородка.