Засідання організаційного комітету

02 липня 2018 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Тетяни Акусок відбулось засідання організаційного комітету з підготовки та проведення фольклорного свята Івана Купала.

В засіданні взяли участь керівник апарату райдержадміністрації, представники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України, селищний голова, редактор газети "Новгородківські вісті".

Свято Івана Купала проводиться з метою сприяння розвитку народних традицій, відродження свят та обрядів українського народу, популяризації народної творчості.

В ході засідання оргкомітету обговорено сценарний план заходів та узгоджені основні питання щодо проведення свята на належному організаційному рівні.

Свято традиційно відбудеться на території ставка ФГ "Прокопчук" (урочище Квітуча балка) 6 липня 2018 року 0 19.00.

До програми загальнорайонного свята входять:

19.00-19.30 - обрядове дійство "Жива вода Купальської ночі";

19.30-20.30 - відбірковий тур "Караоке Новгородківщини";

20.30-21.30 - святковий концерт;

21.30-23.30 - святкова дискотека.

Підвіз жителів та гостей селища буде здійснюватися від зупинки біля магазину "Файно маркет" з 18.30 до 24.00.