Засідання районного оперативного штабу

В рамках підготовки до осінньо-зимового періоду 2018 – 2019 р. та на виконання Плану заходів, затверджених розпорядженням голови районної державної адміністрації від 20 квітня 2018 року №75 в райдержадміністрації відбулося засідання районного оперативного штабу з підготовки підприємств житлово-комунального господарства  та об’єктів соціальної сфери району до роботи і стабільного проходження в осінньо-зимовий період 2018 -2019 років.

Засідання провів голова штабу, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Краснюк.

Питання, які піднімались на засіданні, безпосередньо пов’язані з виконанням запланованих заходів з підготовки до опалювального періоду. За підсумками наради дано відповідні доручення.