До уваги населення та керівників сільськогосподарських підприємств Новгородківського району

Доводимо до Вашого відома, що з 26 по 29 вересня 2018 року в м. Кропивницький, вул. Мурманська 8, буде проходити міжнародна агропромислова виставка “АГРОЕКСПО - 2018”, в якій будуть брати участь і представники нашого району (ПТУ № 36, ПП Горобець І.Ю., ФОП Ковальчук С.Є.)

У програмі виставки:

• Експозиції вітчизняних та зарубіжних брендів у виставковому павільйоні і на відкритих майданчиках
  • Демонстраційні покази техніки і технологій в польових умовах на полігонах виставкового комплексу
  • Спеціальні заходи і бізнес-форуми
  • Семінари, консультації фахівців
  • 28 вересня 2018 року на території виставки відбудеться Стронгмен – шоу за участю володара титулу «Найсильніша людина світу 2004» Василя Ярославовича Вірастюка.

Також, на території виставки пройде Покровський ярмарок, на якому поряд із торгівлею продуктами харчування за цінами виробників, будуть проходити конкурси та номінації. За довідками звертатися до управління агропромислового розвитку, тел. 2 – 04 – 65.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати

всеукраїнську агропромислову виставку

“АГРОЕКСПО - 2018” та «Покровський ярмарок»

Управління агропромислового розвитку