У Новгородці відсвяткували День фізичної культури і спорту

8 вересня 2018 року на стадіоні «Колос» в селищі Новгородка відбулося спортивне свято з нагоди Дня фізичної культури і спорту в Україні.

Представники селищної та сільських рад, фізкультурно-спортивних товариств, установ, підприємств, організацій району змагалися з пляжного волейболу, шашок, армспорту, дартсу. Між вихованцями відділення легкої атлетики ДЮСШ «Колос» відбулися змагання з бігу на 100 м та естафета 4 по 100 м.

В рамках спортивного свята відбулося змагання по футболу на Кубок Новгородківської районної ради, в якому взяли участь команди вихованців шкіл району. Призові місця здобули: команда ДЮСШ «Колос» - 1 місце; команда Митрофанівської філії Новгородківського НВК - 2 місце; команда Верблюзького НВК - 3 місце.