Благодійний фестиваль «МАМА + Я» для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

10 вересня 2018 року у Кропивницькому вперше відбувся благодійний фестиваль «Мама + Я». Участь у даному фестивалі взяли й діти від Новгородківського району.

У Ковалівському парку організатори фестивалю, що проходив за підтримки обласної державної адміністрації, влаштували феєричне свято з безліччю цікавих тематичних, творчих та спортивних локацій.У рамках фестивалю для дітей також експонували виставку спецмашин та професійного спорядження працівників Національної поліції та Державної служби з надзвичайних ситуацій. Чимало тематичних майданчиків об’єднала профорієнтаційна виставка «Вернісаж професій», на якій діти брали участь у різних майстер-класах.

Учасників фестивалю привітав голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко. Керівник області відзначив, що цей фестиваль має велике значення для дітей, адже він спонукає їх бути активними, комунікабельними і творчими.

Після закінчення ігрової програми учасників свята запросили до театру імені Марка Кропивницького на перегляд вистави. Фестиваль зібрав велику кількість дітей з усієї області. Від Новгородківського району в святі прийняли участь батьки вихователі, опікуни та 31 дитина вище вказаних категорії.

Всі залишилися задоволені та щасливі, а значить свято вдалося.