Фестиваль Чемпіонів

На виконання Договору "Про взаємодію між Міністерством освіти і науки України та Федерацією футболу України в 2017-2020 роках від 27.12.2016 року" 21 вересня 2018 року в смт Новгородка на стадіоні "Колос" відбулося урочисте відкриття Фестивалю Чемпіонів.

Даний Фестиваль Чемпіонів реалізується через футбольні школи OpenFun, концепцією яких є використання принципу "футбол для всіх" в якості виховного інструменту, що сприяє формуванню в дітей здорового способу життя, превенції дитячої злочинності і конфліктів, залученню їх до занять футболом. Крім цього, функцією Фестивалю Чемпіонів є навчання дітей основним навичкам найпростіших технічних елементів футболу, пошук обдарованих хлопчиків і дівчаток, їх відбір і розвиток таланту в майбутньому. Всі ігри і вправи сплановані таким чином, щоб кожен учасник, незалежно від наявності здібностей, відчував успіх.

Привітали дітей з початком Фестивалю голова районної державної адміністрації Кочерга А.Л, перший заступник голови райдержадміністрації Краснюк С.М., начальник відділу освіти райдержадміністрації Остапчук Л.М., депутат районної ради Вєтров О.М., директор БДЮТ Квітка Н.І. та голова обласної федерації футболу Безсмертний В.А.