Засідання районної координаційної ради

24 вересня 2018 року заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Акусок провела засідання районної координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми.

В роботі координаційної ради взяли участь представники управління соціального захисту населення, відділу освіти, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, сектору культури, сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.

На засіданні розглянуто питання:

- про проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи службою в справах дітей та РЦСССДМ в навчальних закладах району, позашкільних закладах та Новгородківському ПТУ № 36 з питань попередження насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми (з розповсюдженням плакатів, буклетів).

Про свою роботу присутніх інформували Сергій Беркута, начальник служби у справах дітей та Світлана Куземчак, директор районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

За підсумками обговорення даного питання винесено відповідні рішення.