Відбулася нарада

24 вересня 2018 року відповідно до доручення голови ОДА, заступник голови райдержадміністрації Акусок Т.В. провела нараду на яку були запрошені керівники управління соціального захисту населення, відділу освіти, служби у справах дітей, інспектор відділу поліції, лікарі-педіатри центральної районної лікарні та працівники районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді.

Під час засідання обговорювалося питання забезпечення проведення спільних перевірок умов проживання сімей з дітьми, що опинилися або можуть потрапити у складні життєві обставини відповідно до переліку визначеного у доручені голови ОДА.

В ході наради Акусок Т.В. дала доручення підготувати списки сімей, які можуть потрапити в складні життєві обставини та розробити спільний графік відвідування даних сімей.