Шановні працівники дошкільних установ!

fuee33k0abo656588144111111 jpg

Дошкільний вік - один з найбільш відповідальних і важливих періодів у житті підростаючого покоління, в якому починається закладання любові до природи, навколишнього світу, любові до Батьківщини. І саме вам, шановні працівники дошкільних установ, спільно з батьками та близькими наших дітей, належить відповідальна місія – виховати справжніх здорових патріотів нашої України.

Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою, а обличчя освітлені милою посмішкою. Цими чудовими якостями ви ділитесь із своїми вихованцями.

Дорогі працівники дошкільного виховання: педагоги-вихователі, помічники, методисти, музичні керівники! Вітаючи вас зі святом, бажаємо вам невичерпної енергії, краси і чарівності. Нехай життя ваше буде наповнене щастям, добробутом та натхненням,  в оселі вашій панують світло і злагода,  в серці - добро і мудрість, а в житті - достаток і удача.

Нових професійних досягнень і глибокої поваги. Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця, а доля буде щедро наповнена теплом і любов'ю.

Хай успіх буде супутником у всіх ваших починаннях!

Голова районної

державної адміністрації                                          Андрій Кочерга

Голова районної ради                                             Олександр Горбенко