Шановні працівники бібліотек району!

Вітаємо вас з Всеукраїнським днем бібліотек!

Справжнім помічником та порадником на шляху до вершин знань і мудрості народу є бібліотекарі – вірні збирачі духовних скарбів, провідники у світ нового та непізнаного.

У цей день наше суспільство віддає данину шани подвижникам бібліотечної справи, людям, які присвятили своє життя служінню народу, книзі, знанням. ХХІ століття, визнавши одним із своїх пріоритетів вільний обмін і доступ до публічної інформації, об’єктивно поставило професію бібліотекаря у перший ряд найнеобхідніших і актуальних.

Бажаємо вам доброго здоров’я, достатку, невичерпної енергії та творчої наснаги, віри, надії, любові та мудрості у виконанні благородної місії на благо України.

Голова районної

державної адміністрації                                          Андрій Кочерга

Голова районної ради                                             Олександр Горбенко