A- A A+

Професійне свято працівників бібліотек

27 вересня в Новгородківській центральній районній бібліотеці відбулось святкування, присвячене Всеукраїнському дню бібліотек.

Привітати з професійним святом працівників бібліотек району завітали голова районної державної адміністрації Андрій Кочерга, голова районної ради Олександр Горбенко, помічник народного депутата України Олеся Довгого Ніна Грязнова, завідувач сектором культури, туризму та культурної спадщини Лілія Бойко, голова ради Новгородківської районної організації ветеранів України Іван Орел, голова профспілки працівників культури Анатолій Хмурець.

Вони подякували працівникам бібліотек району за вагомий внесок у формуванні національної свідомості молоді, виховання в них почуття патріотизму. Зазначили, що бібліотечна галузь - активна і високопрофесійна складова усієї нашої культури, і саме бібліотекарі роблять дуже багато для того, аби громади розвивались і жили в інформаційному просторі.

Керівники району побажали бібліотечній родині міцного здоров’я, щастя і миру, успіхів у професійній діяльності.

Грамотами районної державної адміністрації і районної ради нагородили Валентину Гриценко, завідуючу Спасівської сільської бібліотеки - філії та Катерину Мікуленко, завідуючу Білозернівської сільської бібліотеки - філії.    Подяки від народного депутата України Олеся Довгого отримали колектив центральної районної бібліотеки та колектив районної бібліотеки для дітей.

Грамотами сектору культури, туризму та культурної спадщини нагороджено завідуючих Верблюзькими сільськими бібліотеками - філіями №1 та №2 Валентину Лету та Галину Воловик.

Грамотою за тісну співпрацю з районною організацією ветеранів України нагороджено колектив центральної районної бібліотеки.

В цей день бібліотечні працівники району отримали багато теплих вітань від вдячних користувачів та шанувальників книги.