Участь у Покровському ярмарку Міжнародної агропромислової виставки AgroExpo 2018

Новгородківський район на Покровському ярмарку Міжнародної агропромислової виставки AgroExpo 2018 представляла творча делегація на чолі з головою районної державної адміністрації Андрієм Кочергою, головою районної ради Олександром Горбенком, завідувачем сектору культури, туризму та культурної спадщини Лілією Бойко.

У презентації взяли участь провідний методист районного будинку культури Наталія Бойко, тріо «Маки» районного будинку культури, вокальний ансамбль «Стежина добра» Великочечеліївського сільського клубу, колектив професійно-технічного училища №36, майстрині Лариса Зоріна, Ірина Костянецька, Катерина Дорошко.

За гарну презентацію району творчу делегацію було відзначено грамотою оргкомітету виставки.