Вшанували людей поважного віку

Відзначення Дня людей похилого віку та Дня ветерана стало уже доброю традицією в Новгородківському районі.

1 жовтня 2018 року в районному будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт. Засвідчити свою повагу людям "золотої пори"  прийшли голови районної державної адміністрації Андрій Кочерга, районної ради Олександр Горбенко, селищний голова Олександр Сириця та голова районної громадської організації ветеранів України Іван Орел.

У словах-вітаннях вони зазначили, що бути поруч з такими поважними людьми, знати їхні конкретні потреби і всіляко допомагати їм – головне завдання органів влади на місцях.

Під час урочистостей знаних і шанованих земляків, людей поважного віку нагороджено відзнаками райдержадміністрації та райради, селищної ради, районної громадської організації ветеранів України та подяками від народного депутата України Олеся Довгого.

Гарний настрій, позитивні емоції подарували присутнім працівники і аматори районного будинку культури та народний аматорський хоровий колектив "Ветеран".

Цього ж дня керівництво району та помічник народного депутата України Олеся Довгого відвідали ветеранів селища за місцем проживання, щоб з’ясувати їхні нагальні потреби, привітати та вручити продуктові набори. За участю сільських голів відповідні заходи проведені по всім населеним пунктам району.