Засідання районної комісії

04 жовтня 2018 року відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на чолі з першим заступником голови райдержадміністрації Сергієм Краснюком.

На порядок денний було винесено питання щодо підготовки підприємств господарського комплексу до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 року, недопущення виникнення надзвичайних ситуацій та подій, пов’язаних з загибеллю людей від переохолодження та наданням допомоги людям, у першу чергу малозахищеним верствам населення при значному пониженні температури повітря,про стан забезпечення пожежної та техногенної безпеки в населених пунктах та на об'єктах району та стан пропаганди і агітації безпечної життєдіяльності населення, забезпечення санітарно-епідемічного благополуччя на території району протягом осінньо-зимового періоду 2018-2019 року.

В роботі комісії взяли участь керівники підприємств, установ та організацій району, структурних підрозділів РДА.

За результатами розгляду даних питань було прийнято відповідні рішення, вимоги яких доведено до виконавців.