Відбулось засідання оргкомітету

День захисника України - державне свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці, водночас з Днем Українського козацтва. Свято встановлено 14 жовтня 2014 Указом Президента України, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу.

08 жовтня 2018 року перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Краснюк провів засідання оргкомітету з нагоди відзначення в районі Дня захисника України.

У заході взяли участь голова районної ради, селищний голова, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України.

Сергій Миколайович наголосив, що відзначення в районі Дня захисника України має відбутись на високому патріотичному рівні і цьогоріч в рамках заходів потрібно гідно вшанувати учасників АТО, ветеранів війни, членів сімей загиблих воїнів, борців за незалежність України усіх поколінь.

В ході засідання обговорювалися пропозиції щодо проведення заходів за участю захисників України різних поколінь, патріотичного виховання молоді на прикладах подвигу захисників Вітчизни, залучення громадськості, школярів, учнів ПТУ №36 до відзначення свята.

На оргкомітеті була зосереджена увага присутніх на важливості усіх запланованих заходів та необхідності відповідального підходу до виконання покладених обов’язків.

Членами оргкомітету вирішено провести урочистості в селищі Новгородка 12 жовтня 2018 року.

О 10.00 відбудеться покладання квітів до меморіальних дошок загиблих воїнів АТО, барельєфів воїнів-інтернаціоналістів та Меморіалу Слави.

11.00 - 12.00 - виставка ікон та робіт майстрів декоративно-ужиткового мистецтва (приміщення РБК).

12.00 – урочистості та святковий концерт до Дня захисника України (приміщення РБК).

Під час свята діятиме:

тематична виставка "Козацькій славі жити у віках", оформлена працівниками центральної районної бібліотеки (приміщення РБК).

Підводячи підсумки засідання Сергій Миколайович дав ряд доручень щодо доопрацювання та вирішення деяких організаційних моментів та звернув увагу, що під час відзначення Дня захисника України необхідно посилити заходи безпеки і громадського порядку, забезпечити медичний супровід.

Окрім цього, патріотичні заходи відбудуться в усіх населених пунктах району, освітніх та бібліотечних установах.