Відзначили День села

7 жовтня 2018 року в Тарасівці відзначили День села. Цього року селу виповнилося сто років.

Теплі слова привітань та побажань успіхів у всіх справах, подальшого розвитку громади прозвучали від Тарасівського сільського голови Олександра Ярижка.

Привітати жителів села приїхали голова районної державної адміністрації Андрій Кочерга та голова районної ради Олександр Горбенко. Вони подякували жителям громади за працю, за любов та вірність рідному селу,   побажали миру, добра і взаємної поваги один до одного.

За багаторічну сумлінну працю і вагомий внесок у розвиток територіальної громади спільними подяками райдержадміністрації та районної ради і пам’ятними сувенірами нагороджено ветеранів праці, жителів Тарасівки: Миколу Петровича Сагайдака, Миколу Миколайовича Верещагіна та Марію Марківну Чорненко.

Від імені народного депутата України Олеся Довгого всіх присутніх на святі привітала запашним короваєм та побажала достатку, миру, добра і здоров’я його помічник Ніна Грязнова.

В святкуванні сторіччя села взяли участь завідувач сектору культури, туризму та культурної спадщини Лілія Бойко, представники обласної газети «Сільське життя плюс» та районної газети, місцеві сільськогосподарські товаровиробники.

Цього дня було вшановано квітами і подарунками найстарших і наймолодших жителів села; подружжя, які відзначили золоте і срібні весілля; односельців – воїнів антитерористичної операції на сході України, воїнів-інтернаціоналістів, ліквідатора ЧАЕС; односельців, які цього року пішли на заслужений відпочинок; вчителів-пенсіонерів, майстринь декоративно-ужиткового мистецтва, учасників художньої самодіяльності, юних аматорів; іменинницю, яка цього дня святкували день народження та ювілярів року.

Потім відбулася святкова концертна програма, яку підготували працівники та аматори сільського будинку.