Відзначення Дня захисника України

Напередодні Дня захисника України, Дня українського козацтва та величного свята Покрови Пресвятої Богородиці  в селищі Новгородка відзначено мужність, героїзм, відданість та любов українського народу до рідної землі, вшановано українське військо. З цією метою керівництвом району та селища, помічником народного депутата України Олеся Довгого, військовослужбовцями і громадськістю відбулася урочиста церемонія покладання квітів до меморіальних дощок та могил воїнів АТО, барельєфів воїнів-інтернаціоналістів та Меморіалу Слави загиблих воїнів у Другій Світовій війні.

Далі святкові урочистості відбулися в районному будинку культури. З вітальними словами до присутніх звернулися голова районної державної адміністрації Андрій Кочерга та голова районної ради Олександр Горбенко.

Голова райдержадміністрації Андрій Кочерга подякував захисникам України за героїзм і самопожертву: «Ми шанували, шануємо і завжди будемо шанувати ратний патріотичний подвиг як наших дідів і прадідів, так і наших воїнів сьогодення, учасників бойових дій, афганської війни, гідних спадкоємців героїв Другої світової війни. І сьогодні ми вклоняємося перед ветеранами усіх воїн – як присутніх тут, на сьогоднішніх заходах, так і перед тими, хто святкує День захисника України в іншому місці. У день великого державного свята  бажаю вам миру, здоров’я, довголіття, бадьорості духу, родинної злагоди і благополуччя».

За проявлену мужність у справі захисту нашої держави та з нагоди відзначення Дня захисника України учасникам операції об’єднаних сил вручено грамоти райдержадміністрації та районної ради: Сергію Боревичу, Петру Головачу, Дмитру Каюченку, Володимиру Кочубею, Сергію Луценку, Денису Чорнобривцю.

За бездоганну сумлінну працю, високопрофесійне виконання службових обов’язків та з нагоди свята грамотою райдержадміністрації та районної ради нагороджено спеціалістів районного військового комісаріату Віту Польову, Оксану Тітаренко і Володимира Шкварька.

Почесні грамоти з винагородою від селищної ради було вручено учасникам операції об’єднаних сил: Віталію Буряку, Олександру Кумпану, Віктору Крицькому, Євгенію Нікуліну, Віталію Олійнику, Віктору Руденку, Руслану Скочку, Михайлу Терпаку; службовцям районного військового комісаріату Тетяні Сіліч, Валентині Шрам і завідуючій військово-облікового бюро селищної ради Людмилі Чорнобровкіній.

Окрасою районного свята стала виставка робіт майстринь декоративно-ужиткового мистецтва Новгородківщини Ольги Дідушок, Наталії Оводенко, Ольги Лісової, Катерини Дорошко, Ірини Костянецької, Ольги Дигадюк, Яни Мартинюк, Галини Чернової, Валентини Пасічної.

Протягом святкового дійства діяли: фотовиставка «Сильні духом» та книжкова виставка «Козацькій славі жити у віках», підготовлені працівниками районного музею і центральної районної бібліотеки; виставка картин та фото «Красою обіймаю світ» митців селища Олександра Горбенка, Катерини Удовиченко та Ігоря Вишніченка.

Члени літературного клубу «Світоч» Віталій Савчук, Яна Дудчик, Марія Черненко, Лариса Бродовська, Віра Кіяшко, Галина Черкас, Валентина Бондаренко, Галина Гопак, Ольга Лісова та Іван Орел провели поетичну годину, де читали авторську поезію на патріотичну тематику.

Святкова концертна програма, яку підготували працівники районного будинку культури, працівники та аматори клубних закладів району, вихованці будинку дитячої та юнацької творчості і дитячої школи мистецтв додала багато приємних і веселих хвилин присутнім.