Мітинг-реквієм

Цими днями Україна вшановує 74-у річницю визволення українських земель від німецько-фашистських загарбників.

Ця важлива дата – добра нагода вшанувати доблесних оборонців і визволителів у роки Другої світової війни, тих, хто виявляв небувалий героїзм на бойових рубежах, хто відбудовував Україну в повоєнні роки.Ні біль кривавих втрат, ні радість великих перемог не забулися за цей час, адже пам’ять про подвиги наших батьків, дідів, братів і сестер та вдячність за життя на вільній землі не мають історичного терміну давності – вони вічні.

26 жовтня 2018 року в селищі Новгородка відбувся урочистий мітинг, приурочений цій знаменній даті.

У заході взяли участь керівництво районної державної адміністрації, районної та селищної ради, помічник народного депутата України Олеся Довгого, представники трудових колективів, підприємств, організацій та установ, учасники АТО, представники районної організації ветеранів України та громадськість селища.

Присутні схилили голови перед тими, хто боронив країну від ворога у роки Другої світової війни, хвилиною мовчання вшанували пам’ять співвітчизників, полеглих у боротьбі за честь і свободу України, усіх невинних жертв, чиє життя обірвала війна та поклали квіти до меморіалу Слави, барельєфів воїнів-інтернаціоналістів та меморіальних дощок воїнів АТО.