Відзначили День працівника соціальної сфери

2 листопада 2018 року в сесійній залі районної ради відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери.

Цей день – чудова нагода висловити вдячність тим, хто опікується такими потрібними і благородними питаннями як соціальний захист населення.

Напередодні професійного свята у залі зібралися представники служб, які працюють у соціальній сфері: управління праці та соціального захисту населення РДА, Новгородківського сектору обслуговування громадян ГУ ПФУ в Кіровоградській області; територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в Новгородківському районі; районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості; районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, відділу страхових виплат, матеріального забезпечення, медичних та соціальних послуг Кіровоградського відділення виконавчої дирекції.

Зі словами вдячності до працівників соціальної сфери, які своєю компетентністю й милосердям надають підтримку й допомогу тисячам людей, що потребують соціальних послуг, звернулися голова районної державної адміністрації Андрій Кочерга та голова районної ради Олександр Горбенко.

"Я дякую усім вам за ту титанічну працю, яку ви щодня виконуєте. Соціальний працівник - це не професія, це місія. І давайте її виконувати найкращим чином. У нас є величезна кількість працівників, які заслуговують найвищої оцінки. Ми сьогодні дякуємо їм за роботу і бажаємо всього найкращого", - зазначив голова райдержадміністрації Андрій Кочерга.

За сумлінну працю, високопрофесійне виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у реалізацію державної соціальної політики та з нагоди професійного свята кращим працівникам соціальної сфери керівниками району були вручені нагороди.

Привітати із професійним святом тих, хто своєю сумлінною працею надає підтримку й допомогу людям, що потребують соціальних послуг, завітала помічник народного депутата України Олеся Довгого Ніна Грязнова. Вона оголосила і вручила Подяки від народного депутата України окремим працівникам соціальної сфери району.

По завершенню урочистостей гарний настрій учасникам заходу подарували аматори та працівники районного будинку культури.