Привітали працівників культури та майстрів народного мистецтва

9 листопада відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва.

8 листопада 2018 року в районному будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди відзначення Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Краснюк та голова районної ради Олександр Горбенко привітали всіх присутніх з цим святом та зауважили, що споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Вони підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє.

За вагомий внесок у розвиток культури району та з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва керівники району нагородили працівників культури обласними та районними відзнаками.

Селищний голова Олександр Сириця також привітав представників культурної галузі селища з професійним святом та вручив кращим працівникам подяки виконавчого комітету селищної ради.

Слова щирих вітань та найкращих побажань від народного депутата України Олеся Довгого передала присутнім помічник народного депутата Ніна Грязнова. Вона оголосила і вручила подяки від народного депутата України окремим працівникам галузі культура.

Приєднались до привітань завідувач сектору культури, туризму та культурної спадщини райдержадміністрації Лілія Бойко і голова профспілки працівників культури Анатолій Хмурець. Вони привітали своїх колег із професійним святом, зазначивши, що працівники вищевказаної професії – це люди, які несуть радість та любов до танцю, співу, слова, до життя, наповнюють будні високими і світлими почуттями.

Святковий концерт присутнім подарували працівники і аматори районного будинку культури та вихованці школи мистецтв.