Шановні жителі Новгородківського району!

Вітаємо Вас  з Днем української писемності та мови.

Мова є душею нації, її генетичним кодом. Вишукана й могутня, вічна у народній пісні і в щирій молитві українська мова належить до найдавніших мов Європи. Вона зачаровує своєю милозвучністю, довершеністю, здатністю виражати найтонші вияви думок і почуттів.

Тернами, а не трояндами стелився її шлях. Переслідувана у власному домі, вона проростала й увічнювалася палким словом Тараса Шевченка, Івана Франка, Лесі Українки, інших світочів національної культури, всім українським народом.

Спільне завдання всіх нас - зміцнювати авторитет і престижність української мови, покласти край політичним спекуляціям на мовному ґрунті, утверджувати рідну мову як духовну основу української державності.

Сьогодні захисники Вітчизни, обороняючи землю, знову відстоюють цінності українського народу. Серед них – рідна мова. Вона є запорукою нашої згуртованості. Нас ніхто й ніколи не розділить за мовною ознакою.

Бажаємо вам щастя, добра, нових здобутків в ім’я нашої країни. Нехай українське слово буде для всіх нас оберегом.

Голова районної

державної адміністрації                                          Андрій Кочерга

Голова районної ради                                             Олександр Горбенко