Засідання спостережної комісії

21 листопада 2018 року завідувач сектору мобілізаційної роботи та запобігання і виявлення корупції апарату районної державної адміністрації Яна Мартинюк провела засідання районної спостережної комісії.

На засіданні було розглянуто питання:

1. Про роботу виконкому селищної ради щодо попередження порушень громадського порядку, нагляду за поведінкою осіб засуджених до покарань не пов'язаних з позбавленням волі та осіб, що повернулися з місць позбавлення волі, які проживають на території Новгородківської селищної ради.

Присутніх проінформував: Сириця Олександр Антонович – голова Новгородківської селищної ради.

2. Про порядок взаємодії установ виконання покарань, уповноважених органів з питань пробації та суб’єктів соціального патронажу під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк.

Присутніх проінформувала: Малюта Наталія Володимирівна – начальник Новгородківського районного сектору з питань пробації.

3. Про проведення виховної роботи з особами засудженими до покарання не пов'язаних з позбавленням волі та особами, що повернулися з місць позбавлення волі.

Присутніх проінформувала: Куземчак Світлана Миколаївна – директор Новгородківського РЦСССДМ.

Члени спостережної комісії обговорили дані питання та приняли відповідні рішення.