Шановні працівники прокуратури!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята - Дня працівників прокуратури України!

Прокуратурі України, як важливій складовій правової системи держави, відведена особлива роль регулювання суспільних відносин. На працівників прокуратури покладені нелегкі завдання утвердження верховенства права та закону, захисту прав та свобод кожного громадянина.

У нелегкий час становлення Української держави працівники прокуратури не стоять осторонь буремних подій, що відбуваються на рівні держави, відповідально та стратегічно підходять до вирішення вагомих питань.

В день професійного свята бажаємо подальших успіхів та професійних здобутків, міцного здоров'я, щастяй добробуту! Нехай кожен новий день приносить добро, надію, впевненість та успіх. Ваш невичерпний потенціал та ентузіазм завжди нехай мають достатнє поле діяльності, а віра у власні сили та підтримка друзів і колег стануть підгрунтям для нових звершень на почесній і відповідальній ниві.

Голова районної

державної адміністрації                                          Андрій Кочерга

Голова районної ради                                             Олександр Горбенко