Урочисті заходи з нагоди Міжнародного Дня волонтера та Дня Збройних Сил України

06 грудня 2018 року в залі засідань районної ради відбулися урочисті заходи з нагоди Міжнародного Дня волонтера та Дня Збройних Сил України за участю керівництва району, представників військкомату, учасників АТО, волонтерів, трудових колективів установ, організацій, громадськості селища.

Вітаючи військових і волонтерів голова РДА Андрій Кочерга зазначив, що саме ці люди є яскравими сторінками новітньої історії нашої Батьківщини.

- Сучасні Збройні Сили України проходять випробувальний етап свого становлення в умовах ведення бойових дій. Військовослужбовці української армії вже не ті, якими були ще чотири роки тому. Їх відрізняє високий бойовий дух та справжній військовий вишкіл. Наші військовослужбовці гідно продовжують славетні традиції героїзму, мужності та честі своїх батьків і дідів. Особлива вдячність тим героям, які в цей важкий для країни час виконують військовий і громадянський обов’язок у зоні проведення операції об'єднаних сил. Велика подяка людям, які не шкодуючи свого здоров’я, ризикуючи життям допомагають нашим Збройним Силам у протистоянні з ворогом. Це - громадяни України, патріоти з великої літери – волонтери. Сьогодні, як ніколи, маємо бути консолідованими, бути єдиними. Адже тільки в єдності ми сильні, - зазначив Андрій Кочерга.

Спільну Грамоту райдержадміністрації та районної ради керівники району вручили Дяченку Володимиру Олександровичу, сержанту поліції - за активну громадянську позицію та з нагоди Збройних Сил України.

Від голови та заступника громадської організації "Новгородківське об'єднання ветеранів учасників АТО та бойових дій" Юрія Семенова та Михайла Брезинського нагороди отримали: Демченко Наталія Леонідівна – почесну відзнаку орден "Бойовий волонтер"; почесну відзнаку "Учасник бойових дій": Дубінець Андрій Володимирович, Бабенко Вадим Васильович, Єрмакович Володимир Володимирович, Казаку Сергій Максимович, Краснюк Олександр Вікторович, Цуркан Олег Сергійович, Сіващенко Тетяна Вікторівна (м.Бахмут).

Новгородківським районним військовим комісаріатом за активну підтримку української армії грамотами нагороджено: Литвина Олександра Володимировича, Дімітрієва Миколу Вікторовича, Торопа Олександра Олександровича, Шевцова Дмитра Вячеславовича та Гаращенка Василя Івановича.

За поданням командувача ВМС, адмірала Воронченка Ігоря Олександровича грамотами нагороджено працівників районного військового комісаріату: старшого сержанта Цуркана Олега Сергійовича, старшого лейтенанта Гончарука Сергія Володимировича та державного службовця Бойко Аліну Олександрівну. А також Подяку командування 28-ї механізованої бригади отримала волонтер села Інгуло-Кам'янка Сидорка Світлана Станіславівна.

Хвилиною мовчання присутні на урочистостях вшанували загиблих учасників бойових дій на Сході країни.

Після урочистої частини патріотичні пісні подарували присутнім Оксана Гопак, Наталія Козаченко і учні вокального класу дитячої школи мистецтв Софія Дяченко та Аріна Гонжа.