Засідання оргкомітету

З метою гідного вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 11 грудня 2018 року відбулося засідання оргкомітету з підготовки та відзначення в районі цієї пам’ятної дати.

Засідання провів  перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Краснюк.

На засіданні оргкомітету були присутні заступник голови районної ради, представники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України, представник районної громадської організації "Союз Чорнобиль", редактор газети "Новгородківські вісті".

На засіданні було вирішено:

14 грудня 2018 року о 10.00 представники влади та громадськості покладуть квіти до пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на ЧАЕС селища Новгородка.

Релігійні організації району проведуть 14 грудня 2018 року панахиди за загиблими і померлими учасниками ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

Цього ж дня у бібліотеках району будуть організовані тематичні виставки, які висвітлюють проблемні наслідки Чорнобильської катастрофи.

У загальноосвітніх навчальних закладах району пройдуть години спілкування, уроки пам’яті за участю учасників ліквідації наслідків катастрофи на Чорнобильській АЕС.