Мітинг-реквієм

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС завжди будуть для нас символом громадського подвигу та самопожертви, які заслужили вдячність мільйонів наших співгромадян. Під час страшного лиха вони добровільно зголосилися прийти на допомогу в умовах невідомої на той час небезпеки. На жаль, це коштувало їм підірваного здоров’я, а багато кому і життя. Їх мужні дії допомогли значно зменшити негативні наслідки катастрофи для України та світу.

14 грудня 2018 року в селищі Новгородка відбувся мітинг-реквієм та покладання квітів до пам'ятного знаку ліквідаторам аварії на ЧАЕС.

В заходах взяли участь керівництво району та селища, ліквідатори аварії на ЧАЕС, помічник народного депутата України Олеся Довгого, представники установ та організацій району, громадськість селища.

Біля пам’ятного знака ліквідаторам аварії на ЧАЕС перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Краснюк та голова районної громадської організації "Союз Чорнобиль" Олександр Пиріг звернулися до земляків-ліквідаторів та висловили глибоку подяку всім героям-чорнобильцям, які зробили крок назустріч біді, показавши світові зразок безмірного героїзму, мужності, самовідданості та любові до рідного краю.

Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам’ять тих учасників ліквідації, які врятували світ ціною власного життя.