Відкриття новорічної ялинки

19 грудня, в День Святого Миколая та напередодні новорічних і різдвяних свят на Центральній вулиці селища Новгородка відбулося відкриття новорічної ялинки, де учасників свята зустрічала лісова красуня в пишному вбранні, прикрашена гірляндами та іграшками, вітаючи як дорослих, так і діток, які завітали на оглядини цього дійства.

О 12 годині відбулося урочисте запалювання новорічної ялинки. Біля ялинки зібрались діти з батьками та громадськість району. З новорічними та різдвяними святами жителів району привітали голова райдержадміністрації Андрій Кочерга та селищний голова Олександр Сириця.

Вони побажали, щоб ці свята не оминали жодної домівки і наповнювали   особливою радістю серця всіх українських діточок, а дорослих – щастям, здоров'ям, добром і миром.

З великою радістю дітвора зустрічала Діда Мороза, Снігуроньку і Новий 2019 рік (вихованців БДЮт), які принесли з собою не тільки гарний настрій, але й чудові подарунки. Також солодощі присутні на святі діти отримали від селищної ради.