Засідання спостережної комісії

IMG 20181219 105825

19 грудня 2018 року заступник голови райдержадміністрації Тетяна Акусок провела засідання районної спостережної комісії.

На засіданні було розглянуто питання:

1. Про проведену роботу районного сектору з питань пробації за 2018 рік з особами, які засуджені до покарань не пов’язаних з позбавленням волі.

Присутніх проінформував Мартинюк Олександр Іванович –старший інспектор Новгородківського районного сектору з питань пробації.

2. Розгляд пропозицій щодо формування плану роботи та внесення змін до складу районної спостережної комісії на 2019 рік.

Слухали Акусок Тетяну Володимирівну – заступника голови Новгородківської районної державної адміністрації, яка винесла на розгляд пропозиції щодо формування плану роботи та внесення змін до складу спостережної комісії на 2019 рік.

Члени спостережної комісії обговорили дані питання та приняли відповідні рішення.