Засідання Ради регіонального розвитку

В залі засідань районної ради під головуванням голови районної державної адміністрації Андрія Кочерги відбулось засідання Ради регіонального розвитку за участю депутатів районної ради, представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, територіальних органів міністерств і відомств України в районі.

На засіданні Ради регіонального розвитку було розглянуто наступні питання:

1. Про підсумки роботи Новгородківської районної державної адміністрації з питань економічного і соціального розвитку району у 2014-2018 роках.

2. Про внесок аграріїв району у розвиток території.

3. Про  план розвитку об’єктів галузі медицини району.

4. Про розвиток та перспективні завдання Новгородківської селищної ради.

5. Про впровадження концепції Нової української школи в закладах освіти району.

Розпочинаючи засідання Ради регіонального розвитку голова райдержадміністрації Андрій Кочерга наголосив, що такий формат зібрання дає можливість підвести підсумки економічного і соціального розвитку району за 2014-2018 роки в розрізі галузей економічної діяльності, інших сферах життєдіяльності та напрацювати плани розвитку регіону на 2019-2021 роки.

"Президент Петро Порошенко під час Ради регіонального розвитку доручив головам обласних та районних держадміністрацій розробити плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки, обговорити і прийняти їх на рівні громад. Кожен житель нашого району повинен мати можливість володіти інформацією про те, що буде зроблено у 2019, 2020 та 2021 році і куди підуть зароблені громадами кошти.Саме тому, сьогодні ми маємо чудову нагоду обговорити перспективні плани розвитку нашого  району на найближчі три роки", - зауважив голова райдержадміністрації Андрій Леонідович.

Про внесок аграріїв району у розвиток території перед присутніми виступив Василь Акусок, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації; про план розвитку об’єктів галузі медицини району поінформував Олексій Нестройний, головний лікар центральної районної лікарні; про розвиток та перспективні завдання Новгородківської селищної ради доповів Олександр Сириця, селищний голова; про впровадження концепції Нової української школи в закладах освіти району ознайомила Лідія Остапчук, начальник відділу освіти райдержадміністрації.

Під час своїх виступів доповідачі проаналізували стан справ, що стосувались відповідних галузей.

По завершенню засідання голова райдержадміністрації Андрій Кочерга вручив сертифікати: батькам – вихователям Ліцевичу Сергію та Ліцевич Наталії на створення будинку сімейного типу; подарунковий сертифікат на придбання спортивно – ігрового дитячого комплексу для села Петрокорбівка; подарунковий сертифікат на придбання комп’ютерної техніки для Митрофанівської філії КЗ Новгородківський НВК "ЗОШ I – III ст. - ДНЗ".

Підводячи підсумки Ради регіонального розвитку голова райдержадміністрації Андрій Кочерга зазначив, що всім присутнім в залі є над чим працювати, щоб забезпечити сталий розвиток району у найближчі 2019-2021 роки та вирішувати першочергові завдання та проблеми, які актуальні для жителів та громад району.